O nás

 

Rakord 100 s.r.o.

Rakord 100 s.r.o. byl založen v roce 2002. Díky Vám, našim zákazníkům, jsme nyní důležitým distributorem průmyslových spojek a hadic v Evropě, Rusku a na Africkém Kontinentu, s ročním nárustem obratu mezi 5 a 10% během posledních 3 let.

V roce 2021 jsme oslavili již 19 let na trhu, kde nabízíme své výrobky a kompletní řešení orientované na přání zákazníka. Vážíme si dlouhodobého partnerství s našimi klienty založeném na upřímnosti a důvěře.

Během těchto let a díky Vaší spolupráci, se nám podařilo optimalizovat náš sklad na základě analýzy ABC a vyvinout a uvést na trh nové exluzivní výrobky.
Neustále zlepšujeme naši kvalitu a to díky vlastnímu R + D systému společně s pravidelným vyhodnocováním zpětné vazby od našich klientů a dodavatelů.

 

O nás

Naše silné stránky jsou:

  • Plochá organizace, která je velmi pružná v rozhodování, a proto tak můžeme rychle reagovat na jakékoliv individuální situace, se kterými se naši zákazníci na trhu potkávají.
  • Mladý a motivovaný tým.
  • Nabídka skládající se ze značek vysoké kvality jako RAKLOK, RAKCHEM, RAKOIL, TODO a KANAFLEX.

Díky tomuto všemu a tvrdé práci dosahujeme našeho cíle, jímž je být dobrým partnerem našim zákazníkům a dodavatelům a společně růst.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

 

ISO